E-dziennik

Zosia zwyciężczynią XIX Międzyszkolnego Konkursu Omnibus Miasta Luboń!

16.06.2023
15 czerwca w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Międzyszkolnego Konkursu Omnibus Miasta Luboń. Wzięli w nim udział uczniowie z sześciu lubońskich szkół podstawowych.

Konkurs składał się z dwóch etapów, w których uczestnicy musieli wykazać się wszechstronną wiedzą. Etap pierwszy polegał na rozwiązaniu testu składającego się z 10 pytań. Do etapu drugiego zakwalifikowało się 9 osób: jeden przedstawiciel z każdej szkoły i trzy osoby z największą liczbą punktów. Uczestnicy konkursu rozwiązywali zadania teoretyczne jak i praktyczne. Wszyscy wykazali się wiedzą i umiejętnościami, ale Omnibus był tylko jeden. Tegoroczną edycję konkursu wygrała Zofia Frańska, uczennica klasy ósmej ze Szkoły Podstawowej nr 5. Gratulujemy!!! Puchar zwyciężczyni oraz nagrody i dyplomy uczestnikom wręczały pani Dorota Franek - II Zastępca Burmistrz Miasta Luboń i pani Jolanta Walczak - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 w Luboniu. Imprezę prowadziły p. Anna Augustyniak i p. Anna Minke.
P.Hącia i K.Urbaniak - koordynatorki konkursu