E-dziennik

Zakończenie edukacji w szkole dla klasy 8.

22.06.2024
21 czerwca rano pożegnaliśmy uczniów naszej klasy 8a. Było bardzo nastrojowo i uroczyście. Uroczystość prowadziła klasa 7a pod opieką pani Pauliny Hąci.

Klasa 8 przekazała sztandar uczniom klasy 7b, którzy osiągnęli wysokie wyniki w klasyfikacji rocznej.
Okolicznościowe przemówienia wygłosili: pani dyrektor Jolanta Walczak, przewodniczący Rady Rodziców pan Robert Michalczyk, przewodnicząca Samorządu Szkolnego Laura Wysocka i przedstawicielki klas siódmych Laura Monkiewicz oraz Nikola Bartoszek. Wręczono także "Złote Piątki" w kategoriach: NIEPRZECIĘTNY UMYSŁ (Cyprian Wichtowski), SZKOLNY SPOŁECZNIK (Zosia Masłowska), NIEZAWODNA KUMPELKA (Marysia Jankowska), NAJLEPSZY KUMPEL (Mikołaj Sosnowski), MISTRZ SPORTU (Krzysztof Zyffert).
Szerokiej drogi, ABSOLWENCI!