E-dziennik

XX Międzyszkolny Konkurs Omnibus Miasta Luboń

10.06.2024
7 czerwca w Szkole Podstawowej nr 5 w Luboniu odbyła się kolejna edycja Międzyszkolnego Konkursu Omnibus Miasta Luboń. Wzięli w nim udział uczniowie z pięciu lubońskich szkół podstawowych. Konkurs składał się z dwóch etapów, w których uczestnicy musieli wykazać się wszechstronną wiedzą.

Etap pierwszy polegał na rozwiązaniu testu składającego się z 10 pytań. Do etapu drugiego przeszło 8 osób. Uczestnicy konkursu rozwiązywali zadania teoretyczne jak i praktyczne. Wszyscy wykazali się wiedzą i umiejętnościami, ale Omnibus był tylko jeden.
Tegoroczną edycję konkursu wygrał Filip Kowalski, uczeń Szkoły Podstawowej nr 4. Gratulujemy!!!
Puchar zwycięzcy oraz nagrody i dyplomy uczestnikom wręczała Pani Małgorzata Machalska Burmistrz Miasta Luboń i Pani Jolanta Walczak Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 w Luboniu. Imprezę prowadziły i pytania z którymi zmierzyli się uczestnicy opracowały Panie; Anna Augustyniak i Anna Minke.
P.Hącia i K.Urbaniak - koordynatorki konkursu