E-dziennik

Warsztaty wielkanocne w Deli Parku.

03.04.2023
W poniedziałek 27 marca 2023 r. uczniowie z klas 1a i 1b wybrali się do położonego na skraju Wielkopolskiego Parku Narodowego obiektu edukacyjno – rozrywkowego DELI Park w miejscowości Rosnówko k/Puszczykowa.

Uczniowie uczestniczyli w warsztatach o tematyce wielkanocnej. Poznali tradycje świąteczne oraz mieli okazję własnoręcznie ozdobić mazurki. Podczas pobytu w tym niezwykłym miejscu dzieci cofnęły się w czasie do epoki prehistorycznych zwierząt. Mogli również podziwiać żywe zwierzęta takie jak m.in.: ptaki, owce, alpaki oraz lemury. Kolejnymi atrakcjami były gigantyczne owady oraz park miniatur, dzięki któremu uczniowie wyruszyli w podróż po zabytkach Europy, Afryki, Ameryki i Azji. To była kolejna, pełna przygód, niezapomniana wyprawa!
Katarzyna Lis