E-dziennik

Warsztaty aktorskie w klasach 1a i 1b.

07.03.2023
Czy każdy może zostać aktorem? Zeszłotygodniowe zajęcia warsztatowe w klasie 1b i 1a udowodniły, że nie ma rzeczy niemożliwych! Gościliśmy w naszej szkole Panią Annę Szymczak, która od wielu lat prowadzi teatr, reżyseruje sztuki teatralne, spotyka się z dziećmi i dorosłymi oraz pokazuje, czym jest teatr.

Dzieci podczas warsztatów wcieliły się w role aktorów i reżyserów, tworząc nietuzinkowe scenki, korzystając z wielu rekwizytów i przebrań. Poznaliśmy sposoby wcielania się w różne role, a zabawa przy tym była fantastyczna! Stworzyliśmy prawdziwy teatr, ze sceną, rekwizytami, dialogami, a przede wszystkim mając przy tym dużą frajdę. Już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania z p. Anią i tajemniczą walizką pełną skarbów!

Natalia Szymczak