E-dziennik

Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 2023.

18.05.2023
16 maja w Koninie odbył się etap wojewódzki Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Naszą szkołę reprezentowali: Maja Sulikowska, Lena Wiśniewska, Tymoteusz Adamczewski i Bartosz Szałapieta - uczniowie klas piątych.

Wykazali się wiedzą teoretyczną, rozwiązując testy, a umiejętnościami praktycznymi, pokonując na rowerach tor przeszkód po miasteczku Ruchu Drogowego. Potrzebne były także rzetelne wiadomości z zakresu pierwszej pomocy.
Nasi uczniowie rywalizowali z 26 drużynami z całego województwa wielkopolskiego. Ostatecznie zajęli siedemnaste miejsce. 

Gratuluję osiągniętego wyniku! Maja, Lena, Tymek i Bartek jako jedyni z Lubonia zakwalifikowali się do finału, w którym pokazali się z jak najlepszej strony. Już teraz myślą o przyszłorocznym Turnieju.

Jolanta Bednarczyk-Nowicka