E-dziennik

Targi Edukacyjne w naszej szkole.

13.02.2023
26 stycznia 2023 roku w odbyły się Targi Edukacyjne, na których poznaliśmy oferty edukacyjne szkół z Poznania i okolicznych szkół ponadpodstawowych. Być może właśnie w nich od września rozpoczniemy kolejny etap naszej nauki.

W holu naszej Piątki  zaprezentowali się przedstawiciele wielu szkół. Wsród nich: Technikum Energetyczne im. Henryka Zygalskiego, XI LO , Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące w Luboniu, Zespół Szkół Handlowych, Zespół Szkół Łączności, VI LO, Zespół Szkół Zawodowych Nr 6, Zespół Szkół Komunikacji, Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół Budownictwa nr1, Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Romka Strzałkowskiego, Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych, Technikum nr19, VII LO, III LO, Zespół Szkół Samochodowych.
Wszystkim przedstawicielom bardzo dziękujemy. Dziękujemy też rodzicom naszych uczniów, którzy zaopatrzyli nas w słodkości. Podczas realizacji tego przedsięwzięcia współpracowaliśmy z Młodzieżowa Rada Miasta Luboń.

Aleksander Buczyński, klasa 8c