E-dziennik

Szkolne jasełka i wigilijne spotkania klasowe

28.12.2022
Środa 22 grudnia była czasem świątecznym. Uczniowie obejrzeli jasełka przygotowane przez klasę 5b i uczestniczyli w uroczystych wigilijnych spotkaniach klasowych.

Uczniowie klasy 5b przedstawili opowieść o narodzinach Jezusa, pięknie recytując, tańcząc i śpiewając kolędy. Postarali się o stroje nawiazujące do historii biblijnej oraz dekoracje i rekwizyty, dzięki którym jasełka nabrały kolorytu. Nad przygotowaniami i realizacją jasełek czuwały pani Angelika Loręcka, wychowawczyni, oraz pani Małgorzata Popielas, katechetka.
Szóstka z ogromnym plusem dla wszystkich!

Po przedstawieniu wszyscy uczniowie udali się na wigilijne spotkania klasowe. Dzielili się opłatkiem, składali życzenia i przekazali sobie nawzajem prezenty. Z niektórych sal dochodziły głosy śpiewające kolędy. Wszędzie było bardzo, bardzo miło i nastrojowo.