E-dziennik

Święto Kobiet w Piątce.

09.03.2023
W Piątce jak co roku obchodziliśmy Dzień Kobiet. Organizatorem wielu działań był nasz Samorząd Uczniowski.

Samorząd Uczniowski organizuje dość dużo wydarzeń w naszej placówce. Wszystko po to, abyśmy do szkoły przychodzili z przyjemnością. Nic bardziej miłego  dla nas wszystkich jak  zadowoleni i uśmiechnięci uczniowie.

Z okazji Dnia Kobiet pięknie prezentujący się zarząd Samorządu składający się  z samych panów obdarował nas słodkim upominkiem oraz specjalnie napisanym wierszem.

Dodatkowo na kilka dni wcześniej zaprosił wszystkich do współpracy polegającej na wykonaniu plakatu i zaprezentowaniu na nim sławnych kobiet z dziedziny sztuki, sportu, muzyki i kultury. Przygotowane  prace umieściliśmy w holu szkoły, aby wszyscy uczniowie mogli poznać sławne przedstawicielki z wymienionych dziedzin.

Dziękujemy za organizację tego miłego dla nas wydarzenia!

Roksana Leja, Anna Naumienia 8c