E-dziennik

Odnaleźć w sobie radość każdego dnia

28.11.2023
Czas jesieni wcale nie musi być szary, smutny i nudny. W naszej szkole uczniowie potrafią odnaleźć w sobie radość każdego dnia. Jesienne wyjątkowe dni wypełniły szkołę kolorami, uśmiechem i wspaniałą zabawą. W dniu postaci z bajek na szkolnych korytarzach mogliśmy spotkać barwnych bohaterów ulubionych bajek, dzięki akcji samorządu uczniowskiego czuliśmy się wyjątkowo bajecznie.W Dniu Życzliwości darzyliśmy siebie uśmiechem i wzajemnym serdecznym słowem - bycie życzliwymi każdego dnia to nasz cel.
Dzień Pluszowego Misia to jeden z ulubionych dni naszych najmłodszych uczniów. W tym dniu wszystkie misie mogły odwiedzić klasy swoich właścicieli, wspólnie się uczyć i przytulać bez końca.
Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i wspólną zabawę.
Agata Przydanek