Nocne zabawy klasy 3c!

09.05.2023
Także w klasie 3c odbyła się impreza pod hasłem „Nocka w szkole”. Rozpoczęła się o godz. 18.00 w piątek 5 maja, a zakończyła o poranku dnia następnego. Każdy uczestnik przybył do szkoły wyposażony m.in. w śpiwór, niezbędny prowiant oraz dużą porcję dobrego humoru.

Wspólne nocowanie zaczęliśmy od przygotowania miejsca do spania, omówienia regulaminu i planu tej wyjątkowej imprezy. Następnie wybraliśmy się na boisko, gdzie odbyły się gry i zabawy ruchowe. Po powrocie zjedliśmy pyszną pizzę. Później graliśmy w gry planszowe przyniesione z domu. Rano zjedliśmy wspólnie śniadanie, po którym zadowoleni wróciliśmy do domu.
Opiekunami podczas imprezy były panie: wychowawca - Paulina Cięgotura, Anna Fedejko, Agata Przydanek i Agnieszka Weichmann.