E-dziennik

Nocka w szkole 5d.

16.04.2024
Uważamy, że nocka w szkole to był bardzo dobry plan. Z 26 na 27 marca, jeszcze przed świętami, udało nam się namówić naszą wychowawczynię na nockę w szkole! Mieliśmy trzech opiekunów panią Wiesławę Stankiewicz panią Małgorzatę Kubiak i pana Marcina Krystosika.

Najpierw chłopcy przynieśli materace, na których spaliśmy. Na kolację zamówiono nam i opiekunom pizzę. Pół godziny później zebraliśmy się w holu szkolnym i ustaliliśmy, że pogramy w zbijaka. Później stwierdziliśmy, że pora na flagi – chłopacy kontra dziewczyny (oczywiście, one wygrały!). W końcu przyszedł czas meczu naszej reprezentacji w piłkę nożną. Wszyscy oglądaliśmy i kibicowaliśmy. W trakcie meczu zorganizowaliśmy zabawę w chowanego. Wszyscy świetnie się przy tym czuliśmy i uznaliśmy go za atrakcję wieczoru. Na chwilę musieliśmy przerwać zabawę, ponieważ chcieliśmy obejrzeć rzuty karne. Wtedy byliśmy bardzo rozemocjonowani i kibicowaliśmy Polakom. Czekamy na kolejne nocowanki w szkole  😊 !

Marianna Kaszuba i Maja Krystosik