E-dziennik

Noc w szkole klasy 3d!

09.05.2023
Szkoła nie musi nam się kojarzyć tylko z nauką. Przyjemnie czasem oderwać się od podręczników szkolnych i spojrzeć na szkołę z innej strony. Taką okazję mieli uczniowie klasy 3d. Odpowiednio przygotowani w poduszki, śpiwory, piżamy oraz pozytywne nastroje wzięli udział w „Nocy w szkole”.

Spotkanie rozpoczęliśmy od zorganizowania miejsc do spania. Kiedy materace i śpiwory zostały przygotowane, skorzystaliśmy z pięknej pogody i udaliśmy się na boisko szkolne. Wróciliśmy na kolację, na którą zjedliśmy pyszną pizzę. Wszystkie dzieci apetyt miały ogromny. Kiedy za oknem nastała ciemność, uczniowie wyposażeni w latarki rozpoczęli taneczne show. Po wieczornej toalecie był jeszcze czas na wspólne gry i zabawy. Większość dzieci szybko zasnęła. Wczesnym rankiem obudziliśmy się w doskonałych humorach i zabraliśmy się za przygotowanie tostów na śniadanie. Noc w szkole upłynęła baaaaardzo szybko! Nad bezpieczeństwem uczniów razem ze mną czuwały p. Paulina Cięgotura, p. Iga Strońska, p Agnieszka Weichmann.

Anna Fedejko