E-dziennik

Niebawem Dzień Kolorowej Skarpetki – dołącz do nas!

14.03.2023
Dołącz do nas 21 marca 2023 roku, włóż skarpety nie do pary i świętuj z nami Światowy Dzień Zespołu Downa.

Zapraszamy wszystkich uczniów klas 0-8 do założenia tego dnia dwóch niepasujących skarpetek, symbolizujących niedopasowane chromosomy. Pokażmy, że integrujemy się z osobami z Zespołem Downa i ich rodzinami.

Aby ten dzień był jeszcze bardziej kolorowy i wyjątkowy zapraszamy całą społeczność szkolną  do ubioru kwiatowego, wiosennego, gdzie motywem jest wiosna (torebka,sukienka,t-shirt, bluza itp.).

Zachęcamy również do wzięcia udziału w szkolnym konkursie plastycznym " Skarpetka nie do pary" (technika dowolna). Prace proszę przynosić do sali 216 lub 121. Termin do 28.03.2023r. Pracę należy podpisać imię,nazwisko oraz klasa. Liczymy na Wasze wiosenne oraz kreatywne pomysły:)

Klaudia Lamch, Sylwia Helak, Monika Siwek, Aleksandra Sołecka