E-dziennik

Nasza szkoła ma nowe LOGO – konkurs rozstrzygnięty.

20.03.2023
20 marca 2023 r. wręczone zostały dyplomy i nagrody w konkursie na logo naszej szkoły. Celem konkursu było wyłonienie najlepszego symbolu graficznego, do wykorzystania w celach identyfikacyjnych, reklamowych, korespondencyjnych, promocyjnych, itp.

W konkursie wzięło udział 26 uczniów z klas od 1 do 8. Wszystkim dziękujemy za piękne prace!
Projekty oceniane były zgodnie z następującymi kryteriami: zgodnością projektu z danymi naszej szkoły, oryginalnością autorskiego znaku, łatwością zapamiętywania, czytelnością i funkcjonalnością projektu oraz estetyką wykonania.
I miejsce zajęło logo Alicji Kierojczyk z kl. 8a, stając się tym samym znakiem rozpoznawczym naszej szkoły. II miejsce powędrowało do Wiktora Jakubowskiego z kl. 4e, a III miejsce zdobyła Maja Prałat z kl. 2c. Wyróżniono: Anię Nowak z kl. 8a, Martynę Straśko z kl. 4e oraz Zofię Kułakowską z kl. 1c.
Serdecznie gratulujemy!

Anna Czerwińska