E-dziennik

Nasz nowy Samorząd Uczniowski.

11.10.2023
29 września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Każdy z uczniów i nauczycieli naszej szkoły mógł oddać głos na swojego kandydata. Nad całością wyborów czuwała specjalnie powołana komisja wyborcza

w składzie: Marysia Jankowska, Maja Lewczuk, Krysia Buciora, Michalina Cegiołka, Oliwia Szkup i Marianna Chwiłkowska. Na nich spoczywała odpowiedzialność za prawidłowy przebieg i zachowanie tajności głosowania.

Po policzeniu głosów okazało się, że przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2023/2024 została Laura Wysocka z klasy 6b, a jej zastępcą będzie Zosia Masłowska z klasy 8a. Gratulujemy i życzymy wielu ciekawych pomysłów!

Opiekunkami SU są panie: Aneta Jankowska-Łukomska, Natalia Szymczak, Anna Fedejko i Paulina Cięgotura.