Nagrody i stypendia w Dniu Edukacji Narodowej.

16.10.2024
16 października w Ośrodku Kultury w Luboniu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pani Burmistrz wręczyła nauczycielom nagrody Miasta za sukcesy dydaktyczno- wychowawcze i dyplomy za uzyskanie wyższego stopnia awansu zawodowego. Dzieci i młodzież osiągający sukcesy naukowe, artystyczne i sportowe zostali zaliczeni do grona lubońskich stypendystów. Jest wśród nich wielu naszych uczniów i absolwentów- to ogromny powód do dumy!

Gratulacje dla: Marysi Majkowskiej (sportowe), Laury Monkiewicz- Obrzut (sportowe), Zuzanny Kowalewskiej (artystyczne), Macieja Jedwabnego (sportowe), Kuby Kobylińskiego (sportowe), Justusa Tomaszkiewicza (sportowe), Dominika Wielickiego (sportowe), Wiktora Kocura (naukowe).