E-dziennik

Mistrz Matematyki i Fizyki!

04.05.2023
Każdy z nas choć raz w życiu spotkał się z zadaniem matematycznym lub fizycznym, którego rozwiązanie przysporzyło mu trudności. Takich problemów nie ma nasz przewodniczący szkoły Kamil Wiśniewski. Na przełomie lutego i marca wziął on udział w kilku konkursach: etapie finałowym Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego i Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, V Konkursie Matematycznym dla uczniów klas 8 miasta Poznania o zasięgu wojewódzkim pod honorowym patronatem WKO, Złotej Żabie z matematyki oraz międzynarodowym konkursie Kangur. W każdym z konkursów, którego wyniki już znamy, uplasował się na wysokich pozycjach. Kamil został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego i finalistą Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. W V Konkursie miasta Poznania zajął II miejsce, natomiast w Złotej Żabie na 2224 uczestników Kamil znalazł się w gronie finalistów na 8 miejscu! Czekamy jeszcze na wynik Kangura. Serdecznie gratulujemy sukcesów i doceniamy wkład pracy włożony w własny rozwój!

Ewa Frąckowiak