Mały elektryk.

15.09.2023
Nasi uczniowie korzystają podczas zajęć w świetlicy z pomocy zakupionych w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Na ostatnich zajęciach tworzyli obwody elektryczne takie jak alarm, cyfrowy ekran, obraz 3D i inne przy pomocy zestawów małego eksperta elektroniki.

Zestawy pozwalają na poznanie i praktyczne zastosowanie obwodu zamkniętego i otwartego prądu elektrycznego. Umożliwiają rozwijanie umiejętności samodzielnego myślenia oraz zdolności manualnych ucznia.
Dzieciom sprawia niezwykłą radość, że potrafią sami coś stworzyć. Uczniowie ćwiczą dzięki temu logiczne myślenie i rozwiązywanie problemów.
Zabawa przez naukę, działanie w praktyce pobudza wyobraźnię i kreatywność uczniów - o to nam właśnie chodzi 😊