E-dziennik

Konkurs Pięknego Czytania w Bibliotece Miejskiej.

26.05.2024
23 maja odbyła się w Bibliotece Miejskiej w Luboniu XX edycja Konkursu Pięknego Czytania dla klas 1-3. Hasłem tegorocznego konkursu była “Podróż Czytelnika zaczyna się od pierwszej strony”. Naszą szkołę reprezentowali Uczniowie wyłonieni w ramach szkolnego konkursu, a są to: z klas I: Ida Wesołowska 1c - zajęła I miejsce w Konkursie w Bibliotece Miejskiej,
Maciej Kowański 1c otrzymał wyróżnienie, ponadto udział wzięli: Jagoda Kaźmierczak 1b, Marta Bogacz 1d i Hanna Buciora 1d; z klas II: Aleksandra Wdowczyk 2a - wyróżnienie, Zofia Wilczek 2c, Julia Jakubowska 2b, Hubert Mielcarek 2 b oraz Franek Ostrowski 2d; z klas III: Olga Czyżewska 3b - II miejsce, Anna Kordeczka 3b - wyróżnienie, Urszula Kowalewska 3c, Lena Kaźmierska 3c, Weronka Bogacz 3d, Artur Stengert 3b.

Wszyscy Uczniowie otrzymali dyplomy oraz upominki od Miasta Luboń, a Uczniowie nagrodzeni książki ufundowane przez Bibliotekę Miejską.

                                                                                                             GRATULACJE !!!

                                                                                                             Katarzyna Jóźwiak