E-dziennik

Klasy 4a i 4d w Hermanowie.

20.06.2023
Dnia 13 czerwca uczniowie klas 4a i 4d wyjechali na wycieczkę do Folwarku Konnego w Hermanowie.

Po przyjeździe zapoznali się z terenem, zwiedzili mini zoo i bawili się na ogromnym placu zabaw. Następnie uczestniczyli w różnorodnych grach i zabawach na świeżym powietrzu oraz zwiedzili stajnie, boksy konne i padoki, gdzie instruktorka opowiedziała im o koniach i ich życiu. Fantastycznym przeżyciem był przejazd bryczką po pięknym terenie wśród lasów i zwierząt. Po obiedzie uczniowie wzięli udział w lekcji ichtiologii z Sebastianem Staśkiewiczem, który nauczył ich wiele o rybach i ich zachowaniach, ochronie środowiska oraz powiadomił o „Akcji sprzątania brzegów rzeki Warty”. Uczniowie skorzystali również z kąpieli na krytym basenie, gdzie bawili się doskonale. Na zakończenie było ognisko, a pieczenie kiełbasek dostarczyło najwięcej emocji.

4a, 4d