E-dziennik

Jak co roku w karnawale, wszyscy bawią się wspaniale!

15.01.2023
W naszej świetlicy szkolnej w dniu 13.01.2023 r. odbył się bal karnawałowy. Tego dnia pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, kowboi, piratów.

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Są one bardzo lubiane przez dzieci, dostarczają im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas w świetlicy szkolnej! 13 stycznia dzieci przyszły przebrane za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, kowboi, piratów. Wystrój sali wprowadzał w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.  Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc wspólnie w zabawach tanecznych, takich jak: tańce połamańce, gorące krzesła, tańce z balonami. Podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy - nawet mimo zmęczenia! Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała do tańca w rytm muzyki. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości. Kolejny bal karnawałowy już za rok!!!

Wychowawcy świetlicy