E-dziennik

I Lubońskie Targi Zawodów.

03.05.2023
27 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 5 w Luboniu odbyły się I Lubońskie Targi Zawodów, które miały przybliżyć uczniom różne profesje, aby łatwiej było im podjąć decyzję związaną z dalszym kształceniem. Organizowała je Młodzieżowa Rada Miasta oraz jej opiekun Pan Łukasz Budzyński przy dużym wsparciu i współpracy z strony naszej szkoły.

Podczas targów można było bliżej poznać m.in. zawód: DJ-a, informatyka, fotografa, robotyka,
zawody służb miejskich (policja, straż miejska), optyka, muzyka, elektronika, mechanika i urzędnika miejskiego.

Za aktywny udział w przeprowadzeniu targów szczególne podziękowania kierujemy do Pani Anety Jankowskiej- Łukomskiej i Pani Jolanty Skowrońskiej oraz do uczennic: Ani Nowak 8a, Kasi Kobusińskiej 8a oraz Roksanie Lei 8c.

Zdj. Michał Strykowski, przewodniczący MRM Luboń.