E-dziennik

Festiwal ciast. Pychotka!

04.04.2023
Kolejną akcją zaproponowaną przez Samorząd Uczniowski, a dokładniej przez przewodniczącego Kamila Wiśniewskiego, był festiwal ciast.
Do konkursu przystąpiło wielu uczniów naszej szkoły. Wypieki były niesamowite. Ocenialiśmy walory smakowe, estetykę i wygląd oraz kreatywność wykonania.
Jury w składzie p.Katarzyna Pilarska, p. Katarzyna Wilińska oraz p.Małgorzata Kusiołek, a także przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Kamil Wisniewski, Roksana Leja, Anna Nowak, Katarzyna Kobusińska i Krystyna Buciora przyznało pierwsze miejsca w następujących kategoriach:
Walory smakowe- Albert Andruszkiewicz 4c,
Estetyka i wygląd- Marta Bródka - 5a,
Kreatywność i wykonanie- Julia Piątek - 5a.

Wyróżniliśmy też ciasta upieczone przez: Anię Nowak - 8a, Martę Kucharczyk - 3d, Marianę Chwiłkowską - 4a, Martynę Grajkowską- 5a, Weronikę Klupś - 3d, Wiktorię Antczak - 4a, Martynę Straśko - 4e, Weronikę Walkowiak- 6b, Juliana Pateja - 4e.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za przystąpienie do konkursu.

Po degustacji odbył się kiermasz ciast.
Ze sprzedaży uzyskaliśmy 476 zł, które przeznaczymy na kolejne działania Samorządu Uczniowskiego.

Roksana Leja, 8c