E-dziennik

Dzień Motyla-Dzień Wrażliwości

25.03.2024
21 marca to nie tylko Pierwszy Dzień Wiosny, ale również Dzień Motyla – Dzień Wrażliwości. Po raz dziewiąty Wolontariusze z naszej szkoły wzięli udział we wspólnej akcji organizowanej przez Wolontariat Hospicjum Palium i Stowarzyszenie na TAK pod hasłem pomagania i życzliwości.

Razem przeszliśmy ulicą Św. Marcin na Plac Adama Mickiewicza. Paradę prowadziła Orkiestra Vivat, a wolontariusze rozdawali przechodniom przygotowane przez siebie kolorowe motyle. Na placu zobaczyliśmy występy artystyczne podopiecznych Stowarzyszenia, a imprezę zakończyło wspólne zatańczenie "Belgijki". W akcji wzięły udział uczennice klas siódmych: Nicola Bartoszek, Michalina Cegiołka, Nadia Jóźwiak, Malwina Mroczkiewicz, Ksenia Nuckowska, Natalia Pawelska, Klaudia Smela, Ewa Wentland i Martyna Wiśniewska. Dziękujemy!
.
Katarzyna Jóźwiak