E-dziennik

Czerwiec w naszej świetlicy.

16.06.2024
Czerwiec to miły miesiąc dla dzieci, gdyż wtedy przypada ich święto. Gry sportowe, odpoczynek pod chmurką, tańce na świeżym powietrzu - każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Oprócz zabaw, które wywołały wiele radości, dzieciom zostały również przypomniane ich prawa oraz obowiązki.

W naszej świetlicy odbyły się zajęcia prowadzone przez p. Agatę Przydanek- nauczycielkę z naszej szkoły, która również jest wolontariuszką fundacji zaczytani.org. Dzieci obcowały z bajką terapeutyczną, która pomogła im w odkrywaniu emocji.
Zbliżając się wielkimi krokami do zakończenia roku szkolnego oraz upragnionych wakacji, uczniowie spędzając czas w świetlicy, grali w gry planszowe, budowali z klocków przestrzenne konstrukcje, uczestniczyli w zabawach na świeżym powietrzu. Ostatni tydzień zajęć dotyczył bezpieczeństwa w czasie wakacji. Uczniom zostały przypomniane właściwe zasady zachowania podczas letniego wypoczynku oraz numery alarmowe.
Życzymy wszystkim wspaniałego wypoczynku, słonecznych i bezpiecznych wakacji! 
Wychowawcy świetlicy klas pierwszych