Gala Klas Ósmych 2026.
26.06.2026
25 czerwca odbyła się Gala Klas Ósmych. Wzięli w niej udział uczniowie, nauczyciele i rodzice. Spotkanie poświęciliśmy podsumowaniu i podziękowaniom.
Uczniowie otrzymali nagrody za wyniki w nauce, udział w konkursach i aktywność na rzecz szkoły. Rodzice odebrali listy gratulacyjne. Było niesamowicie wzruszająco!
Po części oficjalnej zostały wręczone statuetki Złotych Piątek w kategoriach: Tęgi umysł, Najlepszy kumpel, Najlepsza kumpelka, Szkolny Społecznik i Mistrz Sportu.
Uroczystość i ceremonię Złotych Piątek prowadzili uczniowie klasy 7d, a koordynatorką dnia była Pani Wiesława Stankiewicz.
SP5