Dzień Chłopca – miły, słodki i ciekawy!

01.10.2024
30 września, jak co roku, obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopca. Działo się sporo!

Samorząd Uczniowski częstował cukierkami i nagradzał medalem Bajeczny Chłopak.
W klasach również koleżanki zmobilizowały się i dołożyły wszelkich starań, by dzień ten był naprawdę wyjątkowy! W klasie 4a przygotowały słodkie poczęstunki- własnoręcznie upieczone babeczki w dwóch odsłonach, kolorowe dekoracje, mały upominek w postaci laurki i czekoladki oraz miłe słowa dla każdego z kolegów. Przypomnieliśmy chłopcom, dlaczego są dla nas ważni i wyjątkowi. Losowanie karteczek ze "słoika uśmiechu" i koszyczka "jesteś fajny, bo…" przyniosło świętującym wiele radości.

Także w świetlicy czekały niespodzianki. Chłopcy uczestniczyli w konkurencjach sportowych, zmagali się z łamańcami językowymi, prosili swoje koleżanki do tańca ,a na końcu - by udowodnić , że są zawsze w świetnym humorze mieli za zadanie zjeść kawałek cytryny. Poszło im znakomicie Dziewczynki zasiadły w jury i oceniały ich zmagania podnosząc tabliczki z punktacją. Zabawom towarzyszyły gromkie brawa i wybuchy radości. Wszyscy bawili się znakomicie. Na koniec uczestnicy konkurencji otrzymali piękne dyplomy i drobne upominki. Były też pyszne cukierki dla wszystkich, by uczcić ten miły dzień.

Aneta Łukomska, Marta Smorowińska, Katarzyna Ratajczak, Izabella Szulc, Anna Polowczyk