E-dziennik

05.03.2024
29 lutego odbyły się w naszej szkole Targi Edukacyjne. Zaprosiliśmy szkoły ponadpodstawowe i przedstawicieli zawodów, aby zaprezentowali swoją ofertę i pokazali specyfikę pracy w danej profesji.
Uczniowie mogli porozmawiać z reprezentantami: Zespołu Szkół w Luboniu, V LO w Poznaniu, 11 LO w Poznaniu,14 LO w Poznaniu, LO Puszczykowo, Zespołu Szkół Budowlano-Drzewnych w Poznaniu, Zespołu Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu, Zespołu Szkół w Mosinie, Zespołu Szkół Samochodowych w Poznaniu, Zespołu Szkół Mechanicznych w Poznaniu, Technikum Nr 19 w Poznaniu, Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego w Poznaniu, Zespołu Szkół Ekonomicznych w Poznaniu.

Swoje profesje zaprezentowali: Pan Wiesław Smoczyk- lekarz pediatra i radiolog, Pani Beata Przedwojewska- diagnosta laboratoryjny, pani Anna Smoczyk- księgowa, Pani Iwona Derda- naczelnik Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej, Pan Radosław Bartoszek- właściciel hurtowni stomatologiczno-farmaceutycznej, Pan Adrian Mieszała- przedstawiciel Kawiarni: Studio 44 w Luboniu i Kociak w Poznaniu oraz Pan Sebastian Poczta- zawodowy strażak.

Serdecznie dziękujemy naszym gościom za poświęcony czas i wszelkie informacje oraz wskazówki przekazane podczas Targów.

Dziękujemy za współpracę Młodzieżowej Radzie Miasta Luboń oraz Szkole Podstawowej nr 2 w Luboniu.