Mistrzowie Tabliczki Mnożenia 2023!

21.11.2023
W piątek 17.11.2023 r. w naszej szkole świętowaliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W związku z tym w poniedziałek, 13.11.2023 r. został przeprowadzony finał Szkolnego Konkursu na Mistrza i Eksperta Tabliczki Mnożenia.

W klasach czwartych:
I miejsce i tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia zdobył Szymon Przybylski z klasy 4d.
II miejsce i tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia zdobył Maximilian Grobelniak z klasy 4d.
III miejsce i tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia zdobył Jakub Różański z klasy 4a.

W klasach piątych:
I miejsce i tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia zdobyła Oliwia Szkup z klasy 5a.
II miejsce i tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia zdobył Igor Michalak z klasy 5e.
III miejsce i tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia zdobyła Marianna Chwiłkowska z klasy 5a.

W klasach szóstych:
I miejsce i tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia zdobyła Anna Dudzińska z klasy 6a.
II miejsce i tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia zdobył Bartosz Szałapieta z klasy 6b.
III miejsce i tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia zdobył Adam Marciniak z klasy 6c.

W klasach siódmych i ósmej:
I miejsce i tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia zdobył Cyprian Wichtowski z klasy 8a.
II miejsce i tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia zdobyła Barbara Michalczyk z klasy 7a.
III miejsce i tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia zdobyła Kinga Markowska z klasy 7b.

Gratulujemy zwycięzcom!

Angelika Loręcka